D-Link DMS-106XT - PC a Notebooky
Záruka 5 let
D-Link DMS-106XT
D-Link DMS-106XT
Značka: D-Link
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 5 let
Produktový kód: DMS-106XT
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
6-Port Multi-Gigabit Unmanaged Switch - DMS-106XT
FUNKCE
•Plug and Play - Připraven k okamžitému použití bez nutnosti konfigurace
•LED - Vícebarevné LED světlo pohodlně indikuje stav Turbo režimu
•Kovové pouzdro - Robustní matná šedá skříň ze slitiny hliníku
•Smart Turbo - ideální pro online hry a streamování 4K videa či multimediální pracoviště
•Energetická účinnost - Navrženo pro nízkou spotřebu energie
PARAMETRY
LED: Port (Link/Activity), Zařízení (Power)
Přepínací kapacita: 35 Gbps
Způsob přenosu: Store-and-Forward
Tabulka MAC adres: 4K
Napájecí vstup: DC 12V/1,5A (100-240 V)
Max. spotřeba energie: 10,6W
MTBF: 489 941 hodin
Operační teplota: 0 - 40°C (32 - 104°F)
Skladovací teplota: - 10 - 70°C (14 - 158°F)
Operační vlhkost: 10% - 95% RH
Skladovací vlhkost: 5% - 95% RH
Rozměry: 217 x 163 x 33 mm