| Produktový kód: | DGS-1510-28XMP/E |
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| Typ prepínača | Riadený |
| Prepínač vrstiev | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) | |
| Klasifikácia prevádzky | |
| Výpis udalostí systému | |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 24 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet slotov pre SFP+ moduly | 4 |
| Konektor pre optické vlákna | SFP+ |
| Siete | |
| Podpora 10G | |
| Podporované káblové typy | Cat5,Cat5e |
| Zrkadlenie portov | |
| Plne duplexný režim | |
| Podpora kontroly toku | |
| Agregácia spojenia | |
| Broadcast storm control | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| STP protokol | |
| HOL blokácia | |
| Automatické vyjednávanie | |
| Podpora funkcie auto-learning pre MAC adresy | |
| Podpora VLAN | |
| Funkcie virtuálnej LAN | Tagged VLAN,Protocol-based VLAN |
| Počet VLAN | 4094 |
| Prenos dát | |
| Tabuľka MAC adries | 16384 entries |
| Limit prepínania | 128 Gbit/s |
| Priepustnosť | 95.24 Mpps |
| Store-and-forward | |
| Počet radov | 8 |
| Popdora pre Jumbo Frames | |
| Jumbo frames | 9216 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 1.5 MB |
| Bezpečnosť | |
| DHCP vlastnosti | DHCP server,DHCP client |
| Access Control List (ACL) | |
| ACL pravidlá | 768 |
| IGMP snooping | |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 802.1x RADIUS,EAP,SNMP,SSH,SSH-2,SSL/TLS |
| SSH/SSL podpora | |
| Filtrovanie BPDU / ochrana | |
| Overenie pravosti | MAC-based authentication,Port-based authentication |
| Funkcie viacsmerového vysielania | |
| Podpora pre Multicast | |
| Dizajn | |
| Inštalácia do Racku | |
| Stohovateľné | |
| Farba | Black,Grey |
| LED indikátory | Activity,Link,PoE,Power,Speed |
| Počet ventilátorov | 2 fan(s) |
| Bezpečnosť | cUL, CB |
| Výkon | |
|---|---|
| Zabudovaný procesor | |
| Frekvencia procesora | 400 MHz |
| Kapacita pamäti | 256 MB |
| Pamäť typu Flash | 32 MB |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 274796 h |
| Sila | |
| Napájací zdroj | AC |
| Napájací zdroj v cene | |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (max) | 436.3 W |
| Napájanie cez sieť (PoE) | |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE) | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Celkový PoE rozpočet | 370 W |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -5 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 95 % |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 0 - 95 % |
| Tepelné vyžarovanie | 1487.78 BTU/h |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 308.5 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnosť | 4250 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 450 mm |
| Hĺbka balenia | 510 mm |
| Výška balenia | 121 mm |