| Produktový kód: | DGS-1210-28 |
Profesionálny Smart prepínač; 24 portov 10/100/1000 a 4x Gigabit SFP port; prepínací výkon 56Gb/s
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Informácie k záruke:
http://www.dlink.com/sk/sk/support/product-registration-and-support-log-in
D-Link DGS-1210-28 28-port Gigabit Smart Switch
OVERVIEW
SPECIFICATIONS
Green Technology
• IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
• D-Link Green 3.0 power-s! aving features |
• LED a Port Shutoff |
• Port Standby
• System Hibernation |
• Cable Length Detection
• Link Status Detection |
• Time-based PoE (PoE model only)
Security Features
• Access Control List
• D-Link Safeguard Engine |
• Port Security
• ARP Spoofing Prevention
• Smart IP-MAC-Port Binding
Intuitive Management
• IPv4/ IPv6 Dual Stack1 |
• Web GUI (supports 10 languages) |
• SmartConsole utility
• SNMP a RMON
• Simplified CLI cez Telnet
QoS
• Supports IEEE 802.1p QoS
• Supports DSCP
Advanced Features
• Auto Surveillance VLAN
• Auto Voice VLAN
• Port alebo VLAN-based Loopback Detection
• Cable Diagnostics
• LLDP/LLDP-MED
Trap & Logs
• SNMP Trap
• Trap pre SmartConsole Utility |
• System Log
| Možnosti pripojenia | |
|---|---|
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 24 |
| Siete | |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x |
| Plne duplexný režim | |
| Prenos dát | |
| Tabuľka MAC adries | 16000 entries |
| Podporované prenosové rýchlosti | 10/100/1000 |
| Limit prepínania | 56 Gbit/s |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 2 Gbit/s |
| Dizajn | |
| Inštalácia do Racku | |
| Formát | 1U |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | |
| Certifikácia | FCC Class A, CE Class A, ICES-003, VCCI Class A, C-Tick, BSMI |
| Výkon | |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 236739 h |
| Sila | |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Spotreba elektrickej energie | 16.81 W |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -5 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 95 % |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnosť | 2900 kg |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šírka balenia | 249 mm |
| Hĺbka balenia | 493 mm |
| Výška balenia | 72 mm |