CyberPower UT GreenPower UT2200EG-FR, 2200VA/1320W, USB, české zásuvky -
Značka: CyberPower
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UT2200EG-FR
UPS Line-Interactive 2,2 kVA 1320 W 4 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 2,2 kVA, Výstupný výkon: 1320 W • Počet zásuviek: 4 AC zásuvky/AC zásuviek, Typ USB portu: USB Type A/USB Type-C, Technológia kabeláže: 10/100/1000Base-T(X) • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Doba nabíjania batérie: 8 h, Nabíjací prúd: 2,1 A • Formát: Tower, Farba: Čierna, Základný materiál: Plast • Šírka: 148 mm, Hĺbka: 298 mm, Výška: 178 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
  • Kvalitní komponenty
  • EMI / RFI filtrace
  • Kompatibilní s generátory
  • AVR technologie
  • Konfigurovatelný alarm
  • Ochrana datové linky
Kompatibilní s generátorem
Podporuje GreenPower UPS
Připojená zařízení nabídnou dokonalý obraz i zvuk
Klíčové vlastnosti
  • Středně výkonný záložní zdroj
  • Typ line-interaktivní
  • Kapacita 2200 VA / 1320 W
  • Poskytuje simulovanou sinusovou křivku, AVR technologii, ochranu datové linky
  • Provozní doba při 90 W: 70 minut