CyberPower Professional Tower LCD 3000VA/2700W - Televízie, Video & Audio
CyberPower Professional Tower LCD 3000VA/2700W
Značka: CyberPower
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PR3000ELCDSL
UPS stanica topológia Line-interactive • vstupné napätie 230 Vac • výkon 3000 VA (2700 W) • Rozhranie: vstup: konektor IEC C20 • zástrčka odpojiteľného kábla: IEC C19 • výstup: 1 x IEC C19 • 8 x IEC C13 • EPO • 1 x USB • 1 x kombo (RS232 + bezpotenciálový kontakt) • Prevádzková doba pri plnej záťaži: 2 minúty • pri polovičnej 7 min. • doba dobíjania: 8 hodín • Podporuje hot-swap.
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Použití (ochrana)
• Domácnosti a domácí kanceláře
• Home Theater System
• Small Office
• Vytváření sítí, servery a pracovní stanice
Vlastnosti
- GreenPower UPSTM Technology
- Čistý Sinus na výstupu
- Line-Interactive UPS topologie
- Automatic Voltage Regulator (AVR)
- EMI, RFI, Surge a Lightning Spike ochrana
- Kritické zatížení zásuvky
- Auto-Restart / Auto-Charge
- Emergency Power Off (EPO) Port
- Multifunkční LCD
- USB & Serial propojení portů
- Uživatelsky vyměnitelné baterie
- SNMP / HTTP Remote Capability Management (volitelně)
- PowerPanel Business Edition Software
Model PR3000ELCDSL
Topologie Line-Interaktivní
Kapacita (VA) 3000VA
Kapacita (Watt) 2700W
Fáze (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Ano
Podpora aktivního PFC Ano
Vstup
Rozsah vstupního napětí 151 ~ 296 V
Rozsah vstupní frekvence 50/60 ± 3Hz (auto sensing)
Jmenovitý vstupní proud 16A
Vstupní zásuvka IEC C20
Regulace napětí (AVR) Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí 230 V ± 10%
Rozsah výstupní frekvence 50/60 ± 1%