CyberPower Professional Series III Rackmount XL 3000VA / 3000W, 2U - PC príslušenstvo
CyberPower Professional Series III Rackmount XL 3000VA / 3000W, 2U
Značka: CyberPower
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PR3000ERTXL2U
Výkonná UPS s technológiou pre úsporu energie; výkon 3000VA/3000W; 6x IEC C13 a 2x IEC C19 zásuvka
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• Výkonná UPS s technológiou pre úsporu energie
• výkon 3000VA/3000W
• 6x IEC C13 a 2x IEC C19 zásuvka
• prevádzková doba pri polovičnej/plnej záťaži 7,1/1,7 min.
• automatická regulácia napätia
• batérie vymeniteľné za chodu
• LCD displej
• možnosť umiestnenia do racku (2U) alebo ako tower
• dĺžka napájacieho kábla 2,4 m.
Model PR3000ERTXL2U
Topológia Line-Interaktívny
Kapacita (VA) 3000VA
Kapacita (Watt) 3000W
Fáza (Vstup/výstup) 1:1
GreenPower Áno
Podpora aktívneho PFC Áno
Vstup
Rozsah vstupného napätia 159 ~ 288 V
Rozsah vstupnej frekvencie 50/60 Hz (±3 Hz) (auto sensing)
Menovitý vstupný prúd -
Vstupná zásuvka IEC 320 C20
Regulácia napätia (AVR)2 x zvýšenie, 1 x zníženie
Výstup
Rozsah výstupného napätia 220 ± 5%
230 ± 5%
240 ± 5%
Rozsah výstupnej frekvencie values
Výstupná frekvencia 50 ± 1%
60 ± 1%
Počet zásuviek 8
Typ zásuviek IEC C13 (6), IEC C19 (2)
Prepäťová ochrana a filtrácia
Prepäťová ochrana Áno
Max. hodnota rázu 2430 J
Telefón/Sieťová ochrana RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Batéria
Užívateľsky vymeniteľnéÁno - počas prevádzky
Typ batérie (Počet) 12V/9Ah (4)
Typický čas nabíjania 3 h
Záložné časy
Predĺženie doby zálohy Áno (voliteľne BP48VP2U02)
Plná záťaž (min) 3
Polovičná záťaž (min) 11
Graf/Tabuľka záložných časov Tu
Komunikácia
USB port Áno
Sériový port Áno
Management karta Voliteľne (RMCARD205)
LAN kartaNie
EPO konektor Áno
Managament
Softvér PowerPanel Business Edition
Studený štart -
Self Test Áno
Stavy indikácie
Indikátory Áno - Zapnuté , Režim Line , Režim Batérie , Porucha UPS , Night Mode
Zvukové výstrahy Áno - Režim Batérie , Vybitá batéria , Preťaženie , Prebíjanie , Prehriatie
Fyzické parametre
Rozmery (V x Š x H) (mm)86,5 x 433 x 412
Hmotnosť (kg) 32,8
Výška v čajke 2U
Informácie výrobcu
Stránka produktu Tu
Inštalačná príručka Tu< /strong>
Záruka
Mesiace 24
PrevedenieV servise
Prezentácia CyberPower Professional Series III
iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/eAa_coKiRx4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in- picture" allowfullscreen="">