CyberPower PFC SineWave LCD GP, 1600VA/1000W - Elektro a domácnosť
CyberPower PFC SineWave LCD GP, 1600VA/1000W
Značka: CyberPower
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: CP1600EPFCLCD
UPS Line-Interactive 1,6 kVA 1000 W 6 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 1,6 kVA, Výstupný výkon: 1000 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: Typ F, Počet zásuviek: 6 AC zásuvky/AC zásuviek, Typ USB portu: USB Type A/USB Type-C • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Typická doba zálohovania pri plnom zaťažení: 2,6 min, Typická doba zálohovania pri polovičnom zaťažení: 9,7 min • Formát: Tower, Farba: Čierna, Dĺžka kábla: 1,83 m • Šírka: 100 mm, Hĺbka: 355 mm, Výška: 280 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
none
UPS Line-Interactive 1,6 kVA 1000 W 6 AC zásuvky/AC zásuviek
• Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 1,6 kVA, Výstupný výkon: 1000 W
• Formát: Tower, Farba: Čierna, Dĺžka kábla: 1,83 m
• Šírka: 100 mm, Hĺbka: 355 mm, Výška: 280 mm