CyberPower Main Stream OnLine 1000VA/900W - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
CyberPower Main Stream OnLine 1000VA/900W
Značka: CyberPower
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: OLS1000EA-DE
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
CyberPower OLS1000EA
Zvyčajne sa integruje do prostredia back office, serverovní a dátových centier.
Tento model je kompatibilný s generátormi a využíva aj režim ECO na úsporu energie. .
Model OLS1000EA-DE
Topológia Online
Kapacita (VA) 1000VA
Kapacita (Watt) 900W
Fáza (vstup/výstup) 1:1
GreenPower Áno
Aktívna podpora PCF Áno
Vstup
Rozsah vstupného napätia 160-300 Vac
Rozsah vstupnej frekvencie 40 ~ 70 Hz (automatické snímanie)
Menovitý vstupný prúd 4.5A
Vstupná zásuvka IEC C14
Regulácia napätia (AVR) -
Výstup
Rozsah výstupného napätia 208 ± 1%, 220 ± 1%, 230 ± 1%, 240 ± 1%
Rozsah výstupnej frekvencie 50 ± 0.5%, 60 ± 0.5%
Výstupná frekvencia Nastaviteľná
Počet zásuviek 3
Typ zásuviek IEC C13 (1) SCHUKO (2)
Prepäťová ochrana a filtrácia
Prepäťová ochrana Áno
Maximálna hodnota rázu 345
Ochrana telefónu/siete RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
Interný bypass Automatický (bypass), Manuálny bypass (obtok)
Batéria
Vymeniteľná používateľom Nie
Typ batérie (počet) 12V/9Ah (2)