Cisco PWR-IE50W-AC-L= - PC príslušenstvo
Záruka
Cisco PWR-IE50W-AC-L=
Cisco PWR-IE50W-AC-L=
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: PWR-IE50W-AC-L=
zdroj a transformátor Vnútorný 50 W Šedá • Účel: Sieťový prepínač, Typ napájania: Vnútorný, Vstupné napätie: 100 - 240 V • Farba: Šedá • Osvedčenia o udržateľnosti: CE • Šírka: 30 mm, Hĺbka: 89,5 mm, Výška: 75 mm • Množstvo v balení: 1 kusov
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj a transformátor Vnútorný 50 W Šedá
• Účel: Sieťový prepínač, Typ napájania: Vnútorný, Vstupné napätie: 100 - 240 V
• Farba: Šedá
• Osvedčenia o udržateľnosti: CE
• Šírka: 30 mm, Hĺbka: 89,5 mm, Výška: 75 mm