Cisco PWR-IE50W-AC= - Elektro a domácnosť
Záruka
Cisco PWR-IE50W-AC=
Cisco PWR-IE50W-AC=
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: PWR-IE50W-AC=
príslušenstvo pre sieťový prepínač Napájanie • Typ výrobku: sieťový adaptér, sieťový adaptér, sieťový adaptér, sieťový adaptér • Farba: sivá • Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 1662359 h • Kompatibilita: Cisco IE-3000-4TC • IE-3000-8TC • IE-3000-4TC-E A IE-3000-8TC-E • Celkový výkon: 50 W • Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V • Maximálny prúd: 1,25 A • Šírka: 51 mm • Hĺbka: 112 mm • Výška: 147 mm •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
príslušenstvo pre sieťový prepínač Napájanie
• Typ výrobku: sieťový adaptér, sieťový adaptér, sieťový adaptér, sieťový adaptér
• Farba: sivá
• Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 1662359 h
• Kompatibilita: Cisco IE-3000-4TC
• IE-3000-8TC
• Celkový výkon: 50 W
• Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V
• Maximálny prúd: 1,25 A
• Šírka: 51 mm
• Hĺbka: 112 mm
• Výška: 147 mm