Cisco PWR-C5-125WAC= - PC príslušenstvo
TOP
PONUKA
Cisco PWR-C5-125WAC=
Cisco PWR-C5-125WAC=
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: PWR-C5-125WAC=
příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj • Typ produktu: Napájecí zdroj • Barva: Černá • Šedá • Tepelné vyzařování: 426,5 BTU/h • Celkový příkon: 125 W • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 / 60 Hz • Certifikáty shody: CE • Bezpečnost: UL 60950-1 • CAN/CSA-C22.2 No • 60950-1 • EN 60950-1 • IEC 60950-1 • CCC • Certifikace: FCC Part 15 (CFR 47) Class A ICES-003 Class A EN 55032 Class A CISPR 32 Class A AS/NZS 3548... • Šířka: 101,6 mm • Hloubka: 193 mm • Výška: 40,1 mm •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
příslušenství k síťovému přepínači Napájecí zdroj
• Typ produktu: Napájecí zdroj
• Barva: Černá
• Šedá
• Tepelné vyzařování: 426,5 BTU/h
• Celkový příkon: 125 W
• Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 / 60 Hz
• Certifikáty shody: CE
• Bezpečnost: UL 60950-1
• CAN/CSA-C22.2 No
• EN 60950-1
• IEC 60950-1
• CCC
• Šířka: 101,6 mm
• Hloubka: 193 mm
• Výška: 40,1 mm