Cisco PWR-C1-1100WAC-P= - Televízie, Video & Audio
Záruka
Cisco PWR-C1-1100WAC-P=
Cisco PWR-C1-1100WAC-P=
Značka: Cisco
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka:
Produktový kód: PWR-C1-1100WAC-P=
príslušenstvo k rozbočovačom Zdroj • Typ produktu: Zdroj, Farba: Čierna, Šedá, Materiál: Oceľ • Technológia prepojenia: Kábel • Kompatibilita: Cisco Catalyst 9300 Series • Celkový príkon: 1100 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 Hz
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
príslušenstvo k rozbočovačom Zdroj
• Typ produktu: Zdroj, Farba: Čierna, Šedá, Materiál: Oceľ
• Technológia prepojenia: Kábel
• Kompatibilita: Cisco Catalyst 9300 Series
• Celkový príkon: 1100 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 Hz