Cisco CBS220-8T-E-2G - Televízie, Video & Audio
TOP
PONUKA
Cisco CBS220-8T-E-2G
Cisco CBS220-8T-E-2G
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: CBS220-8T-E-2G-EU
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
CBS220-8T-E-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 20 Gbps
Porty: 8x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ne
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 279 x 170 x 44 mm
Hmotnost: 1.16 kg
Napájení: externí 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=5,7W; 220V=5,9W