Cisco CBS220-48T-4G - Elektro a domácnosť
Cisco CBS220-48T-4G
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka:
Produktový kód: CBS220-48T-4G-EU
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
CBS220-48T-4G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRE
Prepínacia kapacita: 104 Gb/s
Porty: 48x Gigabit Ethernet RJ-45, 4x Gigabit Ethernet SFP
Tabuľka adries Mac: až 8 192 adries MAC
Zoskupenie portov: až 8 portov na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálnych lokálnych sietí súčasne
Jumbo rámec: až 9 216
PoE: Nie
Tlačidlo: Reset
LED diódy: Systém, Akcia, Rýchlosť
Flash: 64 MB
Pamäť CPU: 256 MB
Vyrovnávacia pamäť paketov: 12 Mb
Rozmery: 440 x 257 x 44 mm
Hmotnosť: 3,18 kg
Napájanie: interné 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikácia: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Prevádzková teplota: 0 - 50 °C
Teplota skladovania: -20°C až +70°C
Prevádzková vlhkosť: 10 % až 90 %
Spotreba energie: 110 V = 36,5 W; 220 V = 36,1 W