Cisco CBS220-16T-2G -
TOP
PONUKA
Cisco CBS220-16T-2G
Cisco CBS220-16T-2G
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: Obmedzená DOŽIVOTNÁ
Produktový kód: CBS220-16T-2G-EU
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 36 Gbps
Porty: 16x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ne
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 440 x 203 x 44 mm
Hmotnost: 2.48 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=11,1W; 220V=11,4W