Cisco C9K-PWR-650WAC-R= - PC a Notebooky
Cisco C9K-PWR-650WAC-R=
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: C9K-PWR-650WAC-R=
príslušenstvo k rozbočovačom Zdroj • Typ produktu: Zdroj, Farba: Čierna, Šedá, Materiál: Kov • Celkový príkon: 650 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
príslušenstvo k rozbočovačom Zdroj
• Typ produktu: Zdroj, Farba: Čierna, Šedá, Materiál: Kov
• Celkový príkon: 650 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz