Chieftec SFX-250VS - 250W -
Chieftec SFX-250VS - 250W
Značka: Chieftec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: SFX-250VS
zdroj 250 W 20+4 pin ATX Strieborná • Celkový príkon: 250 W, Vstupné striedavé napätie: 230 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): SFX, Certifikácia: UVP; OVP; SCP; OPP; AFC; • Farba: Strieborná, Priemer ventilátora: 8 cm, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Šírka: 100 mm, Hĺbka: 125 mm, Výška: 64 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
SFX zdroj SFX-250VS značky Chieftec patří mezi specializované výrobky. Jedná se o zdroj s výkonem 250 wattů, který se svými rozměry hodí do malých skříní typu MicroATX nebo ITX. Zdroj odpovídá specifikaci Intel ATX 12V v2.3 a poskytuje maximální celkový výkon 250 W. Zdroj je osazen tichým ventilátorem o průměru 80 mm.
Zdroj je určen pro provoz v elektrických sítích 230 V a obsahuje několik úrovní ochrany. Samozřejmě obsahuje několik ochranných obvodů proti přepětí, přetížení či zkratu - Over Voltage Protection(OVP), Under Voltage Protection(UVP), Short Circuit Protection(SCP) a Over-Power Protection (OPP).
Zdroj nabídne vysokou účinnost vyšší než 85%. Konektory zdroje jsou: 20+4 pin do MB, P4 (12V) konektor, 2x SATA, 2x MOLEX a 1x FDD. Maximální hodnoty proudů dodaných do zátěže činí při +3.3/+5 voltech 14/15 A (společně max. 80 W), jedna +12 V větev může dodávat až 18,5A (max. 220 W).
Tento zdroj je vybaven funkci aktivního PFC, tedy "Power Factor Correction" s hodnotou 0.99, která zvyšuje účiník zdroje a eliminuje zbytečné ztráty. Rozměry zdroje jsou 125 x 64 x 100 mm a je formátu SFX.