Chieftec Polaris Series PPS-750FC 750W -
Značka: Chieftec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PPS-750FC
Napájací zdroj • Celkový príkon: 750 W • Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V • Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 65 cm • Dĺžka napájacieho kábla SATA: 150,450 mm • Účel: PC
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Formát PSU: PS/2
Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Gold
Barva: Černá
Typ chlazení: Aktivní
Průměr větráku: 12 cm
Šířka: 150 mm
Hloubka: 140 mm
Výška: 87 mm