Chieftec Polaris Series PPS-650FC- 650W -
Značka: Chieftec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PPS-650FC
Napájací zdroj PC • Celkový príkon: 650 W • Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V • Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Formát PSU: PS/2 • Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Typ chladenia: Aktívne • Priemer vetráka: 12 cm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Plně modulární napájecí zdroj o výkonu 650 W je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80 PLUS Gold.
Výkon: 650 W Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80 PLUS Gold
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 4x 8 PIN PCIe (6+2), 2x 8 PIN EPS (4+4), 6x SATA, 3x MOLEX, 1x
Floppy Rozměry: 140 x 150 x 87 mm