Chieftec GPS-600A8 - Televízie, Video & Audio
Chieftec GPS-600A8
Značka: Chieftec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: GPS-600A8
Smart zdroj 600 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 600 W, Vstupné striedavé napätie: 230 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Typ kabeláže: Nemodulárny • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX • Farba: Čierna, Priemer ventilátora: 12 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 87 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Příkon
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Maximální výstupní proud (+12V1): 46 A
Prvky ochrany napájení: Zkrat
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 2,5 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 12,5 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 20 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 20 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 47 - 63 Hz
Celkový příkon: 600 W
Vstupní proud: 4.5 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 120 W
Vstupní střídavé napětí: 230 V
Kombinovaný výkon (+5 V): 120 W
Vzhled
Průměr větráku: 12 cm
Barva: Černá
Hmotnost a rozměry
Výška: 87 mm
Šířka: 150 mm
Hloubka: 140 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Počet napájecích konektorů SATA: 4
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Napájecí konektor disketové mechaniky: 1
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 2