Chieftec GPS-500A8 - Televízie, Video & Audio
Chieftec GPS-500A8
Značka: Chieftec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: GPS-500A8
zdroj 500 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 500 W, Vstupné striedavé napätie: 230 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 87 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj 500 W 20+4 pin ATX ATX Čierna
• Celkový príkon: 500 W, Vstupné striedavé napätie: 230 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX
• Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS
• Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm
• Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 87 mm