Capture CA-CF460-680B - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
TOP
PONUKA
Capture CA-CF460-680B
Capture CA-CF460-680B
Značka: Capture
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: CA-CF460-680B
zásuvka na hotovosť • Farba: Čierna, Materiál pokladničnej zásuvky: Plast • Šírka: 460 mm, Hĺbka: 170 mm, Výška: 100 mm • Počet kľúčov v balení: 2 kusov
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%