Capture CA-CD410-480W - Mobily a Tablety
TOP
PONUKA
Capture CA-CD410-480W
Capture CA-CD410-480W
Značka: Capture
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: CA-CD410-480W
zásuvka na hotovosť • Farba: Biela, Materiál pokladničnej zásuvky: Plast • Šírka: 410 mm, Hĺbka: 415 mm, Výška: 100 mm • Počet kľúčov v balení: 2 kusov
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zásuvka na hotovosť
• Farba: Biela, Materiál pokladničnej zásuvky: Plast
• Šírka: 410 mm, Hĺbka: 415 mm, Výška: 100 mm