Brother Tlačiareň štítkov QL-1100 (QL1100YJ1) - Mobily a Tablety
Brother Tlačiareň štítkov QL-1100 (QL1100YJ1)
Značka: Brother
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: QL1100YJ1
Tlačiareň štítkov QL-1100 ; tlačová hlava o šírke 4" (101,6 mm) ; pripojenie: USB
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• Tlačiareň štítkov QL-1100
• tlačová hlava o šírke 4" (101,6 mm)
• pripojenie: USB
• podporuje tlač štítkov FBA (Fulfilled by Amazon) pomocou špeciálnej funkcie pre orezanie
>
      Pre sklady a prepravné služby, ktoré vyžadujú veľké prepravné štítky.Skutočná šírka tlače 4 palce (101,6 mm) a pripojenie USB.<
      Tlačiareň QL-1100 s pravou tlačovou hlavou o šírke 4 palce (101,6 mm) ponúka maximálnu kompatibilitu so softvérom tretích strán dodávajúcich balíčky.
      Kľúčové vlastnosti
      • Tlačte štítky až do šírky 103,6 mm s rýchlosťou tlače až 110 mm za sekundu