Brother MFC-L2802DW - Televízie, Video & Audio
Brother MFC-L2802DW
Značka: Brother
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: MFCL2802DWYJ1
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• Typ: monochromatická - laserová
• LCD displej - 2řádkový LCD s tlačítky
Formát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: Až 1200 x 1200 dpi
Rychlost černého tisku [str/min]: 32 str./min.
Tisk první strany [sec]: < než 8.5 sekund
Max. měsíční zatížení [str]: Až 2 500 stran
Paměť [MB]: 128 MB vnitřní paměti
Oboustranný tisk: Automatický oboustranný tisk
Kapacita zásobníku [str]:
•Výstup papíru: Výstup papíru - 120 listů A4, Tisk na obálky - Ano, z ručního podavače
Rozhraní:
•Připojení: kabelem přes Ethernet, bezdrátově přes Wi-Fi, USB
•Lokální rozhraní: Vysokorychlostní USB 2.0
•Rozhraní drátové sítě: Rychlý Ethernet
•Rozhraní bezdrátové sítě Wi-Fi: 2.4GHz and 5GHz podpora
•Wi-Fi Direct™: ano
•Drátová síť: Fast Ethernet (10Base-T/100Base-TX)
•Bezdrátové aplikace: ano
•Bezdrátová síť Wi-Fi: 2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Infrastructure Mode), IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct), 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Infrastructure Mode), IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)
•Podpora bezdrátového nastavení: ano
Skener:
•Oboustranné skenování: ne
•Rozlišení: Až 1200 x 1200 dpi
Fax: Faxový modem: 33.6 kb/s
Spotřeba [W]: Kopírování: 480 W, Kopírování v tichém režimu: 280 W, Tisk: 470 W, Tisk v tichém režimu: 270 W, Připravenost: 43 W, Spánek: 4,1 W, Hluboký spánek: 0,6 W, Vypnuto: 0,08 W