BOSCH Úhlová bruska AKUGWS bez baterie 18V-11 (0.601.9N4.100) -
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 0.601.9N4.100
Akumulátorová úhlová bruska s napětím 18 V • Průměr kotouče 125 mm a otáčky 9 000 ot/min • Lehká, hmotnost 1,7 kg (bez baterie) a antivibrační rukojeť pro pohodlnou práci • Výkon srovnatelný s 1 100W síťovým nářadím • Závit hřídele M14
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%