Bosch MFW2500W -
TOP
PONUKA
Bosch MFW2500W
Bosch MFW2500W
Značka: Bosch
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: MFW2500W
Mlýnek na maso • Příkon: 350 W • Rychlost mletí 1.7 kg / min • Pojistka proti přetížení • Vysoká stabilita díky gumovým nožičkám • Příslušenství: Sítko vel. 3,8 mm •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Perfektní výsledky - maximální rychlost
Rovnoměrně zpracované suroviny v nejkratším možném čase
Perforované disky pro různé druhy pokrmů
Další vlastnosti:
Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Šířka: 250 mm
Hloubka: 170 mm
Výška: 285 mm