Bosch GTS 10 XC 0.601.B30.400 - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Bosch GTS 10 XC 0.601.B30.400
Značka: Bosch
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 0601B30400
Stolová okružná píla • príkon 2100 W • výška rezu až 79 mm • odsávací adaptér
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
  • Odsávací adaptér
  • Úhlový doraz
  • Boční doraz
  • Posuvná tyč
  • Uložení dalšího pilového kotouče
  • 1× kotouč do okružní pily, Optiline Wood, 254 × 2,8/1,8 × 30 mm