BOSCH CMG7241W1 Serie 8 - PC a Notebooky
TOP
PONUKA
BOSCH CMG7241W1 Serie 8
BOSCH CMG7241W1 Serie 8
Značka: Bosch
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: CMG7241W1
Serie 8 rúra 45 L 900 W Biela • Veľkosť rúry: Stredná, Typ rúry: Elektrická rúra, Celková vnútorná kapacita rúry: 45 L • Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Farba: Biela, Systém ovládania: Dotyk • Typ časovača: Digitálny, Dĺžka časovača: 20 min • Celková spotreba: 3600 W, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V, Prúd: 16 A • Typ lampy: LED
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%