BOSCH AdvancedRotak 36V-44-750 - Dielňa a Hobby
BOSCH AdvancedRotak 36V-44-750
Značka: Bosch
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 0.600.8B9.G00
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Aku sekačka - rotační, bez pojezdu, napětí 36 V, záběr 400 mm, hmotnost 18 kg, objem sběrného koše 50 l, materiál koše textil, materiál šasi plast, ukazatel plnosti, centrální nastavení výšky od 25 do 80 mm