Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 (bez baterie) - Dielňa a Hobby
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 (bez baterie)
Značka: Bosch
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 0.600.8C1.K02
akumulátorové nožnice na trávu 2,4 mm 36 V Lithium-ion (Li-ion) Zelená • Šírka čepele: 2,4 mm, Materiál noža: Nerezová oceľ, Voľnobežná rýchlosť: 4500 ot/min • Typ batérie: Lithium-ion (Li-ion), Napätie batérie: 36 V, Doba nabíjania: 65 h • Šírka: 412 mm, Hĺbka: 1636 mm, Výška: 245 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
akumulátorové nožnice na trávu 2,4 mm 36 V Lithium-ion (Li-ion) Zelená
• Šírka čepele: 2,4 mm, Materiál noža: Nerezová oceľ, Voľnobežná rýchlosť: 4500 ot/min
• Typ batérie: Lithium-ion (Li-ion), Napätie batérie: 36 V, Doba nabíjania: 65 h
• Šírka: 412 mm, Hĺbka: 1636 mm, Výška: 245 mm