Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750
Značka: Bosch
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 0.600.8C1.K03
akumulátorové nožnice na trávu 2,4 mm 36 V Lithium-ion (Li-ion) Zelená • Šírka čepele: 2,4 mm, Materiál noža: Nerezová oceľ, Voľnobežná rýchlosť: 4500 ot/min • Typ batérie: Lithium-ion (Li-ion), Napätie batérie: 36 V, Doba nabíjania: 65 h • Šírka: 412 mm, Hĺbka: 1636 mm, Výška: 245 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
  • Účinný křovinořez vhodný na péči o zahradu i vyžínání
  • Dlouhá životnost díky bezuhlíkovému motoru
  • Patří do řady přístrojů s kombinovatelným akumulátorem
  • Snadné navíjení struny i schopnost vyžínání bez zastavení
  • Práce bez starostí s chráničem rostlin a stromků
  • Perfektně vyvážený ergonomický design pro pohodlné používání
  • Možnost upevnění na zeď zvyšuje úsporu místa
Nadupaný hobby křovinořez zajistí pohodlné vyžínání i v náročnějším prostředí.
Tento model se řadí do systému Power for All. Je dodáván v balení s akumulátorem, který je kompatibilní s veškerým 36V nářadím ze systému Bosch Home & Garden. Můžete jej proto libovolně přendávat a užívat si maximální bezdrátovou svobodu i výkon při práci na zahradě.