| Produktový kód: | BXRA1500E |
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Olejový radiátor
BLACK&DECKER BXRA1500E
PN 3206850
Výkon 1 500 W
9 žeber
Šířka žeber 140 mm
2 nastavení teploty a nastavitelný termostat
Vestavěná kontrolka signalizuje, kdy je zařízení horké
Bezpečnostní funkce automatického vypnutí při přehřátí
Vestavěná rukojeť zajišťující snadnou přenositelnost
Pohodlné integrované ukládání kabelů
Kolečka pro snadnou mobilitu mezi pokoji
Rozměry 46 × 54 × 14 cm
Hmotnost 10 kg
Barva černá
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Convector electric space heater |
| Typ ohrievacieho telesa | Olej |
| Dizajn | |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Výkon |
| LED kontrolka napájania | |
| Otočné kolieska | |
| Výkon | |
|---|---|
| Vykurovací výkon | 1.67 W |
| Vykurovací výkon (min) | 0 W |
| Nastaviteľný termostat | |
| Sila | |
| Príkon | 1500 W |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |