Black & Decker BXMRA1500E - Elektro a domácnosť
Black & Decker BXMRA1500E
Značka: Black & Decker
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ES9350080B
Teplomet • Zdroj tepla: Sľuda • Farba: Čierna • Typ ovládania: Otočné • Vykurovací výkon: 1500 W • Vykurovací výkon (min): 750 W • Určený pre priestory až do: 15 m² • Výška: 290 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%