Black+Decker BXKM1000E, black -
Black+Decker BXKM1000E, black
Značka: Black & Decker
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ES9130060B
kuchynský robot • výkon 1000 W • nerezová miska s objemom 5,2 l • miešací hák • hnetacie hák • metlička • jednoduchá výmena hákov • 8 rýchlostí + pulzný spínač • planetárny miešací systém: perfektné výsledky miešania • automatické vypnutie • celokovový prevodný systém: vysoká odolnosť • ochrana proti rozstreku • protišmykové nožičky • rozmer 43,2 × 26,2 × 38,8 cm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
load
Chcete si zaobstarať naozaj kvalitného kuchynského robota, ktorý vydrží vysokú záťaž? Potom je ideálnou voľbou Black+Decker BXKM1000E s celokovovým prevodovým systémom a príkonom 1 000 W. Prístroj má 3dielne príslušenstvo, ktorým je liaty hliníkový hák na cesto, liata hliníková metla na šľahanie ahnetacia metla, ktorá je ideálna pre hutné kysnuté cestá .
Perfektné práce so surovinami
Maximálna bezpečnosť
Planetárny systém miešania surovín
Hnite, mieša aj šľahá
Vysoká stabilita
O dokonalú stabilitu na kuchynskej linke sa starajú protišmykové nožičky.
Rýchla a jednoduchá výmena príslušenstva
Žiadny neporiadok
Intuitívne ovládanie
Materiál
Materiál nožov Nerezová oceľ
Technické detaily
Príkon 1000 W
Farba Čierna
Spätný chod
Počet rýchlostí 2
Sila
Vstupné striedavé napätie 220 - 240 V