Black&Decker BXVMB800E - Televízie, Video & Audio
Black&Decker BXVMB800E
Značka: Black & Decker
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ES9480040B
Vysávač • Objem nádoby na prach/vrecka: 4 l • Materiál kolies: guma • Typ nádoby na prach: Vrecko na prach • Hlučnosť: 79 dB • Príkon: 800 W • Napájanie: sieťové
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Výkon
Hlučnosť: 79 dB
Príkon: 800 W
Zdroj napájania: sieťový
Vzhľad
Objem nádoby/vrecka na prach: 4 l
Materiál koliesok: guma
Typ nádoby na prach: vrecko na prach
Zabudovaný displej:
Bezdrôtový: Nie
Farba: sivá
Hmotnosťa rozmery
Šírka: 365 mm
Výška: 305 mm
Dĺžka kábla: 6 m
Hmotnosť: 6,13 kg
Hĺbka: 530 mm