Black & Decker BDCDC18BAFC - Dielňa a Hobby
Black & Decker BDCDC18BAFC
Značka: Black & Decker
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: CDC18BAFC-QW
akumulátorová vŕtačka • 2x Li-Ion akumulátor • napätie batérie 18 V • kapacita batérie 1,5 Ah • stupne krútiaceho momentu 10+1 • max. krútiaci moment 30 Nm • max. otáčky 650 ot/min • rozsah skľučovadla 1,0-10 mm • rýchlonabíjačka 1Ah • sada príslušenstva 82 ks • kufor •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Kvalitná akumulátorová vŕtačka by nemala chýbať žiadnemu domácemu majstrovi. Ak hľadáte kvalitné, ale cenovo dostupné náradie, máme pre vás akumulátorovú vŕtačku BLACK+DECKER BDCDC18BAFC. Ide o náradie svetovej značky s dlhoročnou tradíciou výroby. S akumulátorovou vŕtačkou BLACK+DECKER BDCDC18BAFC zvládnete prácu, ktorú máte práve pred sebou. Je poháňaná 18 V Li-Ion akumulátorom s kapacitou 1,5 Ah, ktorý zaručuje dostatok výkonu aj pre tie najnáročnejšie kutilské práce. Vŕtačka má rýchloupínacie 10 mm skľučovadlo a ergonomickú - pogumovanú rukoväť pre pohodlné držanie. Vŕtačka BLACK+DECKER BDCDC18BAFC spĺňa všetko, čo potrebuje každý domáci majster.
Vŕtačka BLACK+DECKER BDCDC18BAFC je najefektívnejšia najmä pri skrutkovaní a upevňovaní rôzneho domáceho a záhradného vybavenia. Trieda umožňuje dosiahnuť maximálny krútiaci moment 0-650 ot. Príjemným prekvapením je aj 18V Li-Ion akumulátor s kapacitou 1 500 mAh. Využijete ju na vŕtanie do dreva, kovu a muriva. Využijete ju aj na montáž nábytku, vešanie obrazov, garniží a drobné opravy v domácnosti.
Kľúčové vlastnosti: - Vŕtací skrutkovač je vhodný na vŕtanie, vŕtanie a skrutkovanie:
  • Ideálna akumulátorová vŕtačka pre každého domáceho majstra
  • Pogumovaná rukoväť vám poskytne pevný úchop
  • Pracuje pri rýchlosti650 otáčok za minútu
  • Obsahuje sadu 82 kusov príslušenstva
  • Praktické puzdro na jednoduché prenášanie
Praktický pomocník pre každého kutila.
Plynulá regulácia otáčok má vplyv na presnosť vŕtania a optimálne uťahovanie skrutiek. Mäkká ergonomická rukoväť z protišmykového materiálu poskytuje dostatočný komfort a bezpečnosť. Akumulátorová vŕtačka má 10 polôh na nastavenie spojky. Táto funkcia slúži na maximálne prispôsobenie sa vŕtanému materiálu a na dokonalú prácu so skrutkami rôznych veľkostí. Li-Ion akumulátor 18 V s kapacitou 1,5 Ah vám zaručí dostatočný pracovný výkon a čas prevádzky aj pri montáži skrine. V balení nájdete aj praktický kufrík, s ktorým bude ukladanie a prenášanie vŕtačky veľmi pohodlné.