| Produktový kód: | RFSA240M41WN |
vrátane DPH 23%
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Typ produktu | Skriňová mraznička |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Farba | Biela |
| Zapustená rukoväť (rukoväti) | |
| Obojstranné dvere | |
| Vstavaný displej | |
| Počet zásuviek v mrazničke | 1 |
| Množstvo zásuviek v mrazničke | 5 |
| Chladiace médium | R600a |
| Výkon | |
| Čistá kapacita mrazničky | 215 L |
| Hrubá kapacita mrazničky | 240 L |
| Mraziaci výkon | 9.8 kg/24h |
| Kapacita kociek ľadu | 1 kg/24h |
| Skladovacia doba pri výpadku prúdu | 14 h |
| Hodnotenie Star | 4* |
| Chladiaci systém | Statický |
| Klimatická trieda | SN-T |
| Beznámrazový systém | |
| Automatické odmrazovanie ( mraznička ) | |
| Trieda emisie hluku | C |
| Úroveň hluku | 36 dB |
| Rýchle zmrazenie | |
| Viac-prúdový vzduchový systém | |
| Miska na ľadové kocky | |
| Termostat | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 43 °C |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Alarm otvorených dverí | |
| Teplotný alarm | |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Ročná spotreba energie | 205 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 595 mm |
| Hĺbka | 592 mm |
| Výška | 1508 mm |
| Hmotnosť | 51500 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 642 mm |
| Hĺbka balenia | 680 mm |
| Výška balenia | 1549 mm |