Behringer Europort MPA40BT-PRO - PC a Notebooky
Behringer Europort MPA40BT-PRO
Značka: Behringer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 000-APR01-00010
2-way • Typ reproduktora: 2-way, Umiestnenie reproduktorov: Podlaha • Frekvenčný rozsah: 45 - 18000 Hz, Trieda zosilňovača: D, Zosilňovač výstupného výkonu: 40 W • Farba: Čierna • Typ zdroja: AC, Batérie, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Šírka: 509 mm, Hĺbka: 242 mm, Výška: 420 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
2-way
• Typ reproduktora: 2-way, Umiestnenie reproduktorov: Podlaha
• Frekvenčný rozsah: 45 - 18000 Hz, Trieda zosilňovača: D, Zosilňovač výstupného výkonu: 40 W
• Farba: Čierna
• Typ zdroja: AC, Batérie, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
• Šírka: 509 mm, Hĺbka: 242 mm, Výška: 420 mm