AXAGON ACU-DPQ65 - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
AXAGON ACU-DPQ65
Značka: Axagon
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ACU-DPQ65
Výkonná sieťová nabíjačka s podporou rýchleho nabíjania • výstupy: USB typ A Quick Charge 3.0 a 2x USB typ C Power Delivery 3.0 • Maximálny výkon 65 W • Ochrana proti podpätiu a prepätiu • funkcie AIC a CC • Rozmery 103 x 36 x 32 mm • Hmotnosť 118 g.
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Výkon
Typ nabíjačky Vnútorný
Kompatibilné nabíjačky Smartfón
Typ zdroja AC
Počet USB 2.0 portov 1
Počet portov USB typ C 2
Rýchle nabíjanie
Technológia rýchleho nabíjania Quick Charge 4+
Prvky ochrany napájania Over voltage,Overheating,Overload,Short circuit
Dizajn
Farba Čierna
Sila
Vstupné napätie 100 - 240 V
Vstupná frekvencia 50 - 60 Hz
Maximálny výkon 65 W
Výstupné napätie (max) 20 V
Výstupné napätie (min) 5 V
Výstupný prúd (9V) 3 A
Výstupný prúd (12) 3 A
Port 1 výstupný prúd 1.5 A
Port 2 výstupný prúd 1.5 A
Výstupný prúd portu 3 3.25 A
Hmotnosť a rozmery
Šírka 36 mm
Hĺbka 32 mm
Výška 103 mm
Hmotnosť 118 g
Údaje o balení
Množstvo v balení 1 pc(s)
Typ balenia Box
Typ priložených koncoviek EU
Šírka balenia 95 mm
Hĺbka balenia 39 mm
Výška balenia 126 mm