AXAGON ACU-DPQ100, GaN charger 100W -
TOP
PONUKA
Značka: Axagon
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ACU-DPQ100
nabíjačka na PDA a mobilné telefóny Univerzálne Čierna AC Rýchle nabíjanie Vnútorný • Typ nabíjačky: Vnútorný, Typ zdroja: AC, Kompatibilné nabíjačky: Univerzálne • Vstupné napätie: 100 - 240 V, Výstupné napätie (max): 4,5 V • Počet USB 2.0 portov: 1, Počet portov USB typ C: 2, Rýchle nabíjanie, Prvky ochrany napájania: Prepätie, Prehriatie, Preťaženie, Skrat, Pod napätím • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Cestovní nabíječka do sítě AXAGON ACU-DPQ100 GaN umožňuje rychlé nabíjení až tří mobilních zařízení současně. Díky celkovému výkonu 100W dokáže nabíječka dobíjet notebooky, telefony a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor, ale také dva oboustranné USB-C konektory.
Technologie Quick Charge 4+ umožňuje až 4x rychlejší nabíjení telefonů než běžná USB nabíječka. Technologie Power Delivery 3.0 nejenže podporuje nabíjení moderních telefonů, ale také umožňuje 100W PD nabíjení výkonných notebooků.
Nabíječka podporuje 20W PD nabíjení pro iPhone 12, 13, 14 a 15 a nabízí také 27W PD nabíjení pro iPhone 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro a jejich modely Pro Max. Kromě toho podporuje 25W SFC nabíjení pro Samsung Galaxy S20 - S24, Note a Z Fold series a také nabízí 45W SFC 2.0 nabíjení pro Samsung Galaxy S20 - S24 Ultra, Tab S7+ - S9+, Tab S8 - S9 Ultra.