AVR PowerCore 500W/800VA 12VDC -
AVR PowerCore 500W/800VA 12VDC
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UPSLPPC500
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
Vstupní operační napětí (max): 285 V
Vstupní frekvence: 45/65 Hz
Vlna: Čistý sinusový průběh
Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: Line-interaktivní
Automatická regulace napětí (AVR): Ano
Vstupní operační napětí (min): 155 V
Výstupní kapacita (VA): 0,8 kVA
Výstupní operační napětí (max): 230 V
Odezva: 2 ms
Výstupní výkon: 500 W
Výstupní operační napětí (min): 230 V