AVACOM ADAC-HP1-A90W - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
AVACOM ADAC-HP1-A90W
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ADAC-HP1-A90W
Výkonný adaptér pre rýchle a spoľahlivé napájanie notebookov so vstupným napätím 18 – 20 V • Maximálny výkon 90 W • zabudovaná ochrana proti prepätiu a skratu.
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
AVACOM nabíjací adaptér
Výkonný nabíjací adaptér je určený na napájanie notebookov HP a ďalších zariadení priamo zo siete. Je osadený 4.5 mm × 3.0 mm konektorom (19.5 V; 4.62 A; 90 W). Súčasťou balenia je napájací kábel.
Kľúčové vlastnosti:
  • výstupné napätie 18 - 20V