Avacom 12V 12Ah F2 (PBAV-12V012-F2A) -
Značka: AVACOM
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PBAV-12V012-F2A
batéria do UPS Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah • Typ batérie: Sealed Lead Acid (VRLA), Napätie batérie: 12 V, Počet batérií v cene: 1 kusov • Hmotnosť: 3,4 kg, Šírka: 151 mm, Výška: 98 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Avacom 12 V 12 Ah F2, černá