ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1270W - Vianoce
ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1270W
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: X1605VA-MB1270W
1: AnoBluetooth 5.1: Ano
SoftwareOperační systém: Windows 11 Home
Rozhraní/porty1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps)2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)1x HDMI 1.41x 3.5mm Combo Audio Jack1x DC-in
Popis napájenío4.5, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
ASUS NTB Vivobook 16 (X1605VA-MB1270W)
PN: X1605VA-MB1270W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core i7-13620H
Rychlost procesoru: 2,4 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Iris X? Graphics
Velikost obrazovky: 16,0"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Matný
Dotykový displej: Ne
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Frekvence obrazovky: 60Hz
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR4
Uložiště
Celková kapacita disku: 1024 GB
Typ disku: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1
•1: Ano
Bluetooth 5.1: Ano
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Rozhraní/porty
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 42Wh
Popis napájení
o4.5, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal