ASUS TUF-GAMING-750B-750W - Televízie, Video & Audio
ASUS TUF-GAMING-750B-750W
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00D0-B0NA00
Napájací zdroj PC • Celkový príkon: 750 W • Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Formát PSU: ATX • Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Bronze
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
•Kondenzátory a tlumivky procházejí náročnými testy k dosažení certifikace
•Ochranný povlak PCB chrání před vlhkostí, prachem a extrémními teplotami
•Certifikace 80 Plus Bronze
•Technologie 0dB vám umožní užít si hraní v relativním tichu
•80cm 8kolíkový konektor CPU (EPS 12V)
•Zahrnuta 6letá záruka
Technické specifikace
•ATX12V
•80 Plus bronz
Ochranné funkce OPP / OVP / UVP / SCP / OCP / OTP
Rozsah AC vstupu 100-240 Vac
DC výstupní napětí + 3.3V + 5V + 12V -12V + 5Vsb
Maximální zatížení 25A 25A 62A 0,8A 3A
Celkový výstup 750 W
Konektory
•MB 24/20 pinů x1
•CPU 4 + 4-pin x2
•PCI-E 6 + 2-pin x4
•SATA x8
•Periplheral x4
Rozměry 15 x 15 x 8,6 cm
obsah balení
•Napájecí kabel x1
•Napájecí kabel základní desky x1 (600 mm)
•Kabel CPU x2 (800 mm)
•Kabel PCI-E x2 (600 mm)
•Kabel SATA x2 (400 + 120 + 120 + 120 mm)
•Periphreal x1 (400 + 150 + 150 + 150 mm)