ASUS STRIX-1000P-GAMING - Televízie, Video & Audio
ASUS STRIX-1000P-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00W1-B0NA00
ROG zdroj 1000 W 20+4 pin ATX ATX Čierna, Strieborná • Celkový príkon: 1000 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Typ Power Factor Correction (PFC): Aktívny • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 61 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 120,400 mm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: Čierna, Strieborná, Druh chladenia: Semi-passive, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Dodávané káble: AC, Procesor, Pcie, Peripheral (Molex), SATA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
ROG Strix 1000W Platinum je tichý PSU se stabilním napájením, navržený pro efektivitu s GaN MOSFET a inteligentním stabilizátorem v nápadném stylu.
Intel Form Factor:
ATX12V
ATX 3.1: ano
Rozměry: 160 x 150 x 86 mm
Účinnost: 80Plus Platinum
Ochrana: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
AC rozsah vstupního napětí: Full Range (100-240Vac)
DC výstupní napětí: +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximální zátěž: 25A 25A 83.3A 0.3A 3A
Kombinovaná zátěž: 130W 130W 1000W 3.6W 15W
Celkový výkon: 1000W
Konektory:
•MB 24/20-pin x 1
•CPU 4+4-pin x 2
•PCI-E 16-pin x 1
•PCI-E 6+2-pin x 4
•SATA x 6
•PERIPHERAL x 3
Obsah balení:
•Power Cord x 1
•Motherboard Power kable x 1 (610mm)
•CPU kabel x 2 (1000mm)
•PCI-E Gen 5 (16-pin-to-16-pin) kabel x 1 (750mm)
•PCI-E (8-pin-to-6+2pin) kabel x 4 (750mm)
•SATA 1-to-3 kabel x 2 (400+120+120mm)
•Peripheral 1-to-3 kabel x 1 (400+150+150mm)