ASUS ROG-THOR-1600T3-GAMING - Elektro a domácnosť
ASUS ROG-THOR-1600T3-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00V1-B0NA00
ROG -THOR-1600T3-GAMING zdroj 1600 W 20+4 pin ATX ATX Šedá • Celkový príkon: 1600 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Typ Power Factor Correction (PFC): Aktívny • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 61 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 120,400 mm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Titanium • Farba: Šedá, Druh chladenia: Aktívny, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Dodávané káble: Procesor, Pcie, Peripheral (Molex), SATA
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Prvky ochrany napájení: Přehřívání
Kombinovaný výkon (+5 V): 125 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 125 W
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Celkový příkon: 1600 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 133,3 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 25 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 30 A
Kombinovaný výkon (+12 V): 1600 W
Vzhled
Barva: Šedá
Vestavěný displej: Ano
Osvětlení: Ano
Bezpečnostní spínač: Ano
Typ chlazení: Aktivní
Typ displeje: OLED
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Výška: 86 mm
Hloubka: 150 mm
Hmotnost: 2,8 kg
Šířka: 200 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení: 6,3 kg
Typ balení: Krabice
Šířka balení: 390 mm
Výška balení: 159 mm
Hloubka balení: 251 mm
Možnosti připojení
Délka napájecího kabelu pro CPU: 100 cm
Délka napájecího kabelu pro PCI Express: 75 cm
Počet napájecích konektorů SATA: 10
Délka napájecího kabelu SATA: 120
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 9
Délka periferního (Molex) kabelu: 150
Typ kabeláže: Plně modulární
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 4
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano