Asus ROG Strix G16 G615LW-NEBULA054 - Televízie, Video & Audio
TOP
PONUKA
Asus ROG Strix G16 G615LW-NEBULA054
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 45029143
notebook • 16 palců úhlopříčka • samostatná grafická karta NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 (16 GB) • 2560 × 1600 px • procesor Intel Core Ultra 9 275HX (24jádrový – až 5,4 GHz) • úložiště SSD 1 TB • paměť RAM 32 GB • HDMI • 2× USB-C • 3× USB 3.2 • Bluetooth • Wi-Fi • podsvícená klávesnice s numerickou částí • bez operačního systému •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Procesor Intel Core Ultra 9 a grafická karta NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 – to je přesně to, po čem nejnáročnější hráči touží. Díky této kombinaci si totiž můžete užívat nejnovější hry na nejvyšší detaily, stejně jako bez známky zpomalení pracovat v profesionálních programech. Dosvědčuje to i 32GB RAM či technologie jako NVIDIA® Advanced Optimus a DLSS. Kvalitou nadchne i displej ROG Nebula s 240Hz obnovovací frekvencí. ROG Strix G16 nezahálí ale ani v dalších ohledech, jak dokazuje Wi-Fi 7, zvuk Dolby Atmos či pokročilé chlazení ROG a celodenní výdrž.
Dovede vás k vítězstvím!
Ten nejlepší hardware
Notebook si poradí i s nejnáročnějšími úkoly, což deklaruje kromě jiné fakt, že v režimu Turbo dosahuje CPU až 55 W a GPU neuvěřitelných 175 W. Pro manuální režim je k dispozici dalších 20 W, což znamená celkový maximální výkon 250 W.
Supervýkonná grafika nové generace
Asus ROG Strix G16 je vybaven grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™ nové generace s maximálním TGP 175 W a funkcemi, jako je Dynamic Boost v kombinaci s technologií Advanced Optimus. Výkon na novou úroveň pak posouvají AI nástroje typu DLSS.
Snadné upgrady hardwaru
Displej ROG Nebula
ROG Nebula panel nabízí jas až 500 nitů a 100% pokrytí barevného prostoru DCI-P3. V praxi to znamená krásný obraz, včetně vylepšení o technologii ACR účinně eliminující odrazy a zvyšující kontrast! Garancí bleskového vykreslení i té nejrychlejší akce je pak obnovovací frekvence 240 Hz a podpora technologie G-SYNC.
Aura Sync
Dolby Atmos
Do těla se podařilo integrovat baterii o velkorysé kapacitě 90 Wh, což znamená celodenní výdrž. Navíc potěší také podpora napájení Power Delivery přes USB Type-C o výkonu až 100 W.