ASUS ROG-STRIX-850P-GAMING - PC príslušenstvo
TOP
PONUKA
Záruka 10 let
ASUS ROG-STRIX-850P-GAMING
ASUS ROG-STRIX-850P-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00W2-B0NA00
ROG -STRIX-850P-GAMING zdroj 850 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 850 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Typ Power Factor Correction (PFC): Aktívny • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 61 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 400,120 mm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: Čierna, Druh chladenia: Semi-passive, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Dodávané káble: Procesor, Pcie, SATA, Peripheral (Molex)
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
ROG Strix 850W Platinum je tichý PSU se stabilním napájením, navržený pro efektivitu s GaN MOSFET a inteligentním stabilizátorem v nápadném stylu.
Intel Form Factor:
ATX12V
ATX 3.1: ano
Rozměry: 160 x 150 x 86 mm
Účinnost: 80Plus Platinum
Ochrana: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
AC rozsah vstupního napětí: Full Range (100-240Vac)
DC výstupní napětí: +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximální zátěž: 25A 25A 70.8A 0.3A 3A
Kombinovaná zátěž: 130W 130W 850W 3.6W 15W
Celkový výkon: 850W
Konektory:
MB 24/20-pin x 1
CPU 4+4-pin x 2
PCI-E 16-pin x 1
PCI-E 6+2-pin x 3
SATA x 6
PERIPHERAL x 3
Obsah balení:
•Power Cord x 1
•Motherboard napajecí kabel x 1 (610mm)
•CPU kabel x 2 (1000mm)
•PCI-E Gen 5 (16-pin-to-16-pin) kabel x 1 (750mm)
•PCI-E (8-pin-to-6+2pin) kabel x 3 (750mm)
•SATA 1-to-3 kabel x 2 (400+120+120mm)
•Peripheral 1-to-3 kabel x 1 (400+150+150mm)